poniedziałek, 25 września 2023

Zdrowie i uroda

Antykoncepcja w męskim wydaniu 

Wazektomia to dobrze znana, skuteczna i bezpieczna metoda antykoncepcji mężczyzn. Na świecie jest popularna od lat, w Polsce ostatnio zainteresowanie nią rośnie. Na czym polega ten zabieg, dlaczego warto go rozważyć, myśląc o antykoncepcji i kto się na nią decyduje, tłumaczy urolog Mateusz Kamiński z warszawskiej kliniki Anclara.

Prosta miłość

Czy umiemy chronić nasze związki? A może jest to coś, nad czym nie mamy kontroli? Beata Tomczyk rozmawia z Katarzyną Miller.

Nie szukajmy drogi na skróty

Z Pauliną Ihnatowicz, dietetyczką kliniczną, prekursorką dietoterapii w Polsce, rozmawia Katarzyna Mazur. Impulsem do naszej rozmowy jest Pani książka, która się niedawno ukazała, a której motywem przewodnim jest suplementacja. Zacznijmy więc od tego, czym są suplementy? Suplementy to środek spożywczy, który ma za...

Bądź elegancki na każdym poziomie

HIMM odpowiada na potrzeby aktywnego mężczyzny HIMM to antyperspirant męski do strefy intymnej wyprodukowany przez polską markę Hyge. Jego skład został starannie opracowany, łącząc ze sobą hojność natury i zdobycze nauki z lekarską specjalizacją. HIMM to niezawodna, natychmiastowa świeżość i komfort,...

Zdrowie i dobre samopoczucie to efekt systematycznej aktywności, a nie chwilowych zrywów

Z Tomaszem Groniem, Dyrektorem Zarządzającym w Benefit Systems, rozmawia Katarzyna Mazur.

O rosnącej popularności zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy zainteresowanie medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną rośnie? Na jakie zabiegi decydują się mężczyźni i dlaczego? Co sobie poprawiają – urodę, samopoczucie czy jedno i drugie?

Wymodelować sylwetkę zimnem? 

Wiele osób, w tym mężczyźni, poszukuje skutecznych metod modelowania ciała. W jaki sposób najskuteczniej pozbyć się tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w określonych miejscach na ciele? Na pytania związane z poprawą męskiej sylwetki odpowiada Izabela Białecka, ekspert procedury ZLipo System, terapii laserowych i anti-aging, właścicielka...

Prowadź się zdrowo i zrób Przegląd Wątroby!

1 marca w Warszawie ruszył kolejny etap kampanii „Prowadź się zdrowo” - Przegląd Wątroby. Mieszkańcy 16 miast w Polsce będą mogli bezpłatnie wykonać nieinwazyjne badanie wątroby za pomocą urządzenia FibroScan. Badanie ma na celu sprawdzenie wątroby pod kątem stłuszczenia lub zwłóknienie tego narządu. Akcja jest skierowana przede wszystkim do mężczyzn po 40. roku życia - grupy narażonej na niealkoholową stłuszczeniową chorobę wątroby.

Libido bez toksyn rośnie, ale to nie wszystko

Witarianizm to styl życia, który znany jest już od tysięcy lat. Polega na życiu w zgodzie i harmonii z naturą. Witarianie spożywają głównie surowe owoce i warzywa oraz pestki, nasiona i oleje tłoczone na zimno. Nie jedzą zwierząt oraz szanują ich świat. O tym, jaki wpływ na testosteron ma taki styl życia, rozmawiamy z Mariuszem Budrowskim, twórcą bloga Odmładzanie na Surowo, obserwowanego przez blisko pół miliona osób.

MEDYCYNA ESTETYCZNA – męskim okiem

Polska należy do krajów, w których medycyna estetyczna rozwija się najszybciej w Europie, a zabiegi wykonuje się w Polsce od ponad 20 lat!

Korzystanie z profesjonalnych usług to nie moda, to standard w biznesie

Z Danielem Gawryczukiem, dyrektorem zarządzającym Kancelarii Podatkowej TAX SAFE, rozmawia Katarzyna Paskuda.  Czy dostrzega Pan modę na korzystanie z usług specjalistów z zakresu...