Styl ŻyciaWspółpraca GARMIN i Deepspot, czyli jak zejść głębiej 

Współpraca GARMIN i Deepspot, czyli jak zejść głębiej 

Chcesz zejść głębiej. A może dłużej zostać pod wodą… Lub zdobyć certyfikat… Albo zanurkować po zatopiony skarb. Każde nurkowanie jest inne. Jednak jedno się nie zmienia — musisz znać swoje ograniczenia, aby bezpiecznie powrócić na powierzchnię. A w bezpiecznym powrocie pomoże Ci komputer nurkowy GARMIN.

Od lewej: Descent ™ T2 Transceiver (czarny) Descent ™ G1 Solar – Ocean Edition (lazurowy) Descent™ Mk3 (french grey)

Marka Garmin to światowy lider elektroniki użytkowej do zastosowań outdoorowych. Rozwiązania marki od ponad 30 lat wykorzystywane są m.in. w żeglarstwie, nurkowaniu, lotnictwie, sporcie, turystyce i wędkarstwie. Tworzymy nasze innowacje z myślą o tym, by nasi klienci mogli w pełni wykorzystać czas spędzony na realizacji swoich pasji. Wśród rewolucyjnych produktów z segmentu nurkowania znajdują się m.in. komputery nurkowe z serii Garmin Descent, transmitery oparte na technologii SubWave™, oraz komunikatory satelitarne inReach.

Descent G1 Solar – Ocean Edition | Photography

W Deepspot dostępne są komputery nurkowe firmy Garmin z serii Descent, które działają w wielu trybach nurkowania m.in. nurkowanie na jednej mieszance, na kilku mieszankach (w tym nitrox i trimix), z głębokościomierzem, na bezdechu, polowanie na bezdechu i z rebreatherem. Dodatkowo opracowana przez Garmin technologia komunikacji SubWave oparta o sygnał echosondy zapewnia rewolucyjne możliwości pomiaru ciśnienia w butlach i udostępniania danych pod wodą przez transmiter Descent T2.

Komputery nurkowe GARMIN dostępne w Deepspot: DESCENT™ MK3I 43MM I 51MM KOMPATYBILNY Z TRANSMITEREM DESCENT T2, DESCENT™ MK3 43MM i DESCENT™ G1 SOLAR.