Moda i StylPo pracy

Po pracy

Po pracy masz chęć na luz i wygodę? W proponowanych przez nas butach, swetrach czy koszulach tak właśnie będziesz się czuł. I będziesz wyglądał stylowo. Warto eksperymentować, szukać swojego stylu, ale warto też pamiętać o jakości.

Buty męskie Blundstones
Dbanie o bezpieczeństwo stóp to duża odpowiedzialność, którą marka Blundstones traktuje bardzo poważnie. Projektuje specjalne buty ochronne dla drwali, górników, wspinaczy i żołnierzy. Marka zawsze jest gotowa na wyzwania i zawsze robi, co w jej mocy, by chronić pracujące stopy. Buty Blundstones są nie tylko bezpieczne, stylowe i trwałe – są też niewiarygodnie wygodne.
Cena: ok. 999,00 zł

Facet™ 75 Alpha OutDry™
Lekkie, a zarazem wytrzymałe buty trekkingowe idealne na górski szlak, jak i piesze wycieczki za miasto. Dzięki konstrukcji Outdry™ model jest całkowicie wodoodporny. Funkcja  Navic Fit System™ odpowiada za utrzymanie śródstopia w odpowiedniej pozycji. Lekka podeszwa środkowa Techlite Plush umożliwia idealną amortyzację w czasie chodzenia po nierównościach, natomiast zewnętrzna gruba, gumowa podeszwa Adapt Trax™ świetnie sprawdzi się na wymagającej nawierzchni.
Cena: 799,99 zł

MADSON™ II CHUKKA WP
Kiedy pogoda się pogarsza, ten model od marki SOREL będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Ma skórzaną i zamszową cholewkę z wodoodporną membraną, która chroni przed przemakaniem. Wkładka EVA zapewnia wyjątkowy komfort. Formowana wtryskowo gumowa podeszwa gwarantuje pewność każdego kroku.
Cena: 889,99 zł

Prada Timecapsule Drop #45
W ramach kolekcji Timecapsule nr 45 Prada prezentuje trzecią
i ostatnią koszulę z limitowanej serii poświęconej zwierzętom,
z urzekającym nadrukiem sowy.
Cena: ok. 5,5 tys. zł

Sweter męski Norgäte

Odzież w duchu slow fashion dąży do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz promuje wykorzystanie organicznych i recyklingowych materiałów, ograniczenie emisji CO2, oszczędzanie wody i energii oraz minimalizację odpadów. Wpływ na środowisko jest szczególnie brany pod uwagę na każdym etapie produkcji. Marka Norgäte korzysta wyłącznie z certyfikowanych tkanin i tworzy ubrania, które dzięki wysokiej jakości oraz prostemu designowi zostaną z nami na lata. Ceny produktów są poparte ich jakością i możemy mieć pewność, że będą nam towarzyszyły przez wiele sezonów. Ubrania szyte są zgodnie z ideą zero waste, do produkcji ubrań często wykorzystywane są skrawki materiałów.  Ponadto marka wykorzystuje skrawki do produkcji zimowych akcesoriów dla dzieci w wyżynach peruwiańskich. 
Cena: ok. 735,00 zł