Kultura i WydarzeniaCLOUT FESTIVAL 2023

CLOUT FESTIVAL 2023

7-9 LIPCA 2023, STADION MIEJSKI UL. ŁAZIENKOWSKA 3

THE POWER OF CLOUT!

CLOUT Festival to pierwszy i jedyny Worldwide Rap Festiwal w Polsce!

Fani rapu z niedowierzaniem patrzyli na zeszłoroczny lineup. Dababy, Ferg, Jack Harlow, Lil Pump, Fivio Foreign, Key Glock, City Morgue, Lancey Foux, Sofaygo, Ddg, Unotheactivist, Fat Nick oraz polscy artyści nowej fali Malik Montana,Young Multi, White Widow, Gugu, Rusina i Vkie wywoływali niemałe poruszenie, w tym pojawiły się głosy, że to nie może się udać! Organizatorzy pomimo pandemii, dowiedli, że organizacja w naszym kraju wydarzenia takiego formatu jest możliwa, a do tego zapowiadają mocny upgrade! 

Przed nami CLOUT 2.0! W dniach 8-9 lipca 2023, w ulepszonej formule i nowej lokalizacji, w samym centrum Warszawy, przy ulicy Łazienkowskiej, na terenie otaczającym Stadion Miejski, wystąpi kilkunastu wpływowych, międzynarodowych artystów!

LIL UZI VERT – KODAK BLACK – RAE SREMMURD – YEAT – J.I.D – COI LERAY – $NOT – LIL SKIES – NLE CHOPPA – SHECK WES – LIL GNAR – JELEEL! – THOUXANBANFAUNI – KANKAN – EEM TRIPLIN – SUMMER ALONE
CLOUT Festival to nie tylko muzyka, to celebracja kultury miejskiej. Podobnie jak rok temu, w ramach festiwalu powstaną największe w Polsce targi mody i kultury ulicznej – Hypemarket, sceny klubowe, na których o poziom dźwięku zadbają najlepsi polscy DJ-e, strefy food market z najciekawszą kuchnią z całego świata, CLOUT Underground i wiele innych. Wreszcie doczekaliśmy się w Polsce wyjątkowego formatu wydarzenia rodem zza oceanu.