Zdrowie i urodaBądź elegancki na każdym poziomie

Bądź elegancki na każdym poziomie

HIMM odpowiada na potrzeby aktywnego mężczyzny

HIMM to antyperspirant męski do strefy intymnej wyprodukowany przez polską markę Hyge. Jego skład został starannie opracowany, łącząc ze sobą hojność natury i zdobycze nauki z lekarską specjalizacją. HIMM to niezawodna, natychmiastowa świeżość i komfort, bez względu na okoliczności: żebyś nie musiał się przejmować, nawet gdy Twój dzień rozwija się spontanicznie.

HIMM sprawi, że z niczego nie będziesz musiał rezygnować
Nie wszystko na co dzień da się przewidzieć i  zaplanować. Tym bardziej, gdy prowadzisz aktywny tryb życia. Jeśli przed pracą albo po niej regularnie trenujesz, wtedy może zabraknąć przestrzeni do tego, by uwzględnić każdą ewentualność. Jednak mając pod ręką HIMM, z pewnością będziesz gotowy na każdy zwrot akcji.Tylko rzetelny medyczny know-how pozwala zadbać o higienę tak wrażliwego miejsca, jakim są strefy intymne. Poprzez naukowe badania i testy powstał produkt, który jest zarówno bezpieczny, jak i skuteczny. Wiemy, na co zwrócić uwagę, aby preparat zawsze się sprawdzał, żebyś czuł się po prostu pewnie – mówi lekarz Mariusz Domagalski, współtwórca Hyge

HIMM to naukowa gwarancja świeżości i komfortu

Produkt pomyślany dla skóry miejsc intymnych, z uwzględnieniem jej wyjątkowych potrzeb. Nie podrażnia, jest hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o hemiskwalan – emolient na bazie trzciny cukrowej, który zapobiega utracie wody w całkowicie naturalny sposób.

www.hygecosmetics.com