Moda i StylCo nosić podczas jesiennych trekkingów?

Co nosić podczas jesiennych trekkingów?

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym miłośnikiem outdoorowych aktywności, czy ekspertem, przyda Ci się lista kontrolna do spakowania. Buty to podstawa, dlatego zaczynamy od nich. Propozycję przygotowaliśmy w oparciu o hity jesiennej kolekcji HIKE FW22 od amerykańskiej marki Columbia Sporstwear.

Wysokiej jakości buty

Buty należą do najważniejszych elementów ekwipunku, bo mogą sprawić, że Twoje wędrówki staną się czystą przyjemnością albo najgorszym koszmarem. Obuwie musi być trwałe i zapewniać odpowiednie wsparcie i amortyzację, aby uniknąć obciążenia stóp i odparzeń. Wybór odpowiedniego modelu powinien zależeć też od terenu, w jakim masz zamiar się poruszać.

Nowością w kolekcji FW22 jest model Peakfreak II Outdry lub jego wersja z wyższą cholewką Peakfreak II Mid Outdry. To buty trekkingowe wyposażone w innowacyjne technologie, dzięki czemu są wszechstronne i niezwykle trwałe. Dzięki zastosowaniu wodoodpornej i oddychającej membrany Outdry™, noszenie butów jest przyjemne nawet w czasie całodniowej wędrówki. Technologia Adapt Trax™ w podeszwie zewnętrznej zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża. W podeszwie środkowej za komfort użytkowania odpowiada technologia Techlite+™. To najwyższy poziom wygody i amortyzacji w obuwiu turystycznym – wytrzymały, pochłaniający wstrząsy materiał zapewniający nieprzerwane podparcie i ochronę stóp. Z kolei system Navic Fit System™ gwarantuje naturalną stabilizację śródstopia. Za odpowiednie dopasowanie do stopy odpowiada też klasyczne sznurowanie. Te wszystkie funkcje sprawiają, że model Peakfreak™ II Outdry™ idealnie sprawdzi się na górskim szlaku, a solidne wykonanie gwarantuje, że buty będą Ci służyć przez wiele sezonów.

Peakfreak II Mid Outdry, Peakfreak II Outdry

Buty są dostępne w wersji damskiej i męskiej. Cena: 559,99 PLN w wersji z niską oraz 599,99 PLN w wersji z wysoką cholewką.