piątek, 1 lipca 2022
Moda i StylNa luzie i elegancko

Na luzie i elegancko

Drodzy Państwo, miło mi ponownie zaprezentować trochę inspiracji modowych, nowości oraz ostatnich trendów. Są dopasowane do czasu wydania. A jako że mamy lipcowo-sierpniowy numer, poniżej znajdą Państwo dużo propozycji wakacyjnych.


Wakacje kojarzą mi się już od dziecka z kolorami, paskami, kratkami… Ale przede wszystkim z pozytywną energią i radością. Właśnie dlatego ten dział jest w tym numerze tak pełen różnorodnych kolorów, pozytywny i zwariowany. Bo przecież moda nie musi być sztywna.


Większość z Państwa to zapewne poważne osobistości na poważnych i odpowiedzialnych stanowiskach, ale to wcale nie znaczy, że na co dzień czy też na urlopie macie wyglądać bardzo poważnie. Każdy z nas jest również dzieckiem i potrzebuje się oderwać od codziennych obowiązków, dlatego mamy tu trochę szaleństwa i kolorów. Jak co wydanie stawiam na polskich producentów, projektantów i polskie marki. Ale nie tylko – znajdą tu Państwo też projekty zagranicznych marek. Na wstępie może Państwa zaskoczyć zdjęcie, które leży obok mnie z lewej strony, a z Państwa prawej – oprócz zainteresowania modą, jestem też pasjonatką fotografii.


Uwielbiam oglądać kampanie przeróżnych marek i spośród setek zdjęć najbardziej zwróciła moją uwagę sesja marki Renee, która jest polską marką za granicą. W kampanii znajdziemy przepiękne zdjęcia, a jedno z nich pokazuję na wstępie. Nie widać na nim mody, ale za to świetnie zaprezentowała się na nim modelka, która zachowuje się, jak „ryba w wodzie”, co chciałam docenić jako fotograf. Moda kojarzy mi się z butami i torebkami, dlatego też chciałam podkreślić różne dodatki. Z kolei muszka, która jest obok mnie, kojarzy mi się z gentlemanem, a przecież większość naszych czytelników to właśnie gentlemani.

Kampania Renee
Balerinki, Caprice


Klapki, born2be
Buty, Vans
Buty, Pauline Twig
Pewien Pan – Kampania wiosna-lato 2021
Spinki VAN GRAAF
Marynarka Rodrigo De La Garza
Okulary Hawkers
fot.: Wrangler
Buty Trussardi, Visciola Fashion
Krawat Rodrigo De La Garza