piątek, 1 lipca 2022
Podróże i KulinariaGeorge Foreman – grille elektryczne, które podbijają świat od 1994 roku!

George Foreman – grille elektryczne, które podbijają świat od 1994 roku!

Idea zdrowych i smacznych posiłków przyświeca nam przy każdym projekcie, dlatego marka George Foreman oferuje prosty sposób na przygotowanie pełnowartościowych posiłków z grilla.


Dzięki zastosowaniu pochyłych płytek i tacek ociekowych, mięso i ryby zawierają do 42% mniej tłuszczu vs. tradycyjne smażenie czy grillowanie. George Foreman jest najlepiej sprzedającą się marką grilli kontaktowych na świecie. Poznaj kilka spośród szeregu sprytnie zaprojektowanych modeli. Wybierz ten, który będzie idealny dla Ciebie.

Dla tych, którzy nie znoszą dymu

Grilluj przez cały rok z bezdymnym grillem BBQ. Dobrze wiemy, że pogoda potrafi pokrzyżować plany na pyszny posiłek. Ale wcale nie musi! Z bezdymną technologią możesz grillować zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu – bez nieprzyjemnych zapachów i dymu. W tę technologię zaopatrzony jest również nasz drugi produkt – bezdymny grill kontaktowy, przy którym dodatkowo nie musisz obracać składników, a czas grillowania jest jeszcze krótszy.

Dla ceniących wygodę

Grill elektryczny George Foreman Copper z linii Fit bez dwóch zdań przykuwa uwagę. Połyskliwa czerń i miedziane płyty dodadzą szyku każdej kuchni, zajmując przy tym niewiele miejsca – konstrukcja urządzenia pozwala na przechowywanie w pionie i zaoszczędzenie do 30% powierzchni. Dodatkowo Fit Grill nagrzewa się o 160% szybciej! Nie musisz też martwić się o bałagan, bo dzięki ulepszonej powłoce nieprzywierającej czyszczenie trwa dosłownie chwilę.

Dla tych, którzy celebrują wspólne chwile

Wzbogać rodzinne spotkania o pyszne posiłki z grillem Outdoor/Indoor! Urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i pomieszczeniu, a dzięki dużej powierzchni płyty grillującej przygotujesz porcje aż dla 15 osób jednocześnie. Dodatkowo z technologią redukującą ilość tłuszczu w potrawie obiad z grilla będzie nie tylko smaczny ale i zdrowy!