NewsySensacyjna okładka Gentlemana. Tym razem BONDA, Katarzyna Bonda...

Sensacyjna okładka Gentlemana. Tym razem BONDA, Katarzyna Bonda…

To sensacyjne pytanie stawia magazyn „Gentleman”. Na okładce najnowszego wydania występuje przebojowa autorka thrillerów Katarzyna Bonda w eleganckim garniturze z muszką.

Dlaczego właśnie ona została zaproszona na okładkę, na której zazwyczaj widnieli mężczyźni? Dlaczego wystąpiła w takiej stylizacji? Czyżby redakcja chciała coś zasugerować producentom filmów o słynnym agencie 007?

Jak mówi redaktor naczelny „Gentlemana” Andrzej Braiter, redakcja raz w roku zaprasza na okładkę kobietę, a wybór Katarzyny Bondy nie był przypadkowy. Autorka jest uosobieniem sukcesu i jak sama podkreśla, ma charakter wojownika.

Redaktor nie potwierdza i nie zaprzecza, że „Gentleman” chciałby nieco zainspirować twórców filmów o Bondzie, „tym bardziej, że powieści naszej okładkowej gwiazdy są już filmowane” – dodał na zakończenie tych rozważań.

Katarzyna Bonda na razie propozycję zagrania agenta przyjęła z lekkim przymrużeniem oka, ale przyznała, że dobrze się odnalazła w bondowskim klimacie.

Jak było naprawdę, można przekonać się, czytając marcowo-kwietniowe wydanie „Gentlemana” oraz oglądając film making-off, nakręcony podczas sesji.